Image

Atrium Ljungberg rekryterar affärsutvecklare

Karriär Magnus Källgren kommer bland annat att vara ansvarig för utvecklingen av Atrium Ljungbergs nyförvärvade fastigheter i Sundbyberg och på Lindholmen i Göteborg.
Publicerad den 19 Oktober 2016
Magnus Källgren. Bild: Atrium Ljungberg
Magnus Källgren.

Magnus Källgren kommer närmast från AMF där han hade rollen som affärsutvecklare, bland annat för Urban Escape.

– Vi är oerhört glada över att få välkomna Magnus hit. Han kommer med sitt engagemang och sin passion för att bygga fantastiska platser i staden tillföra mycket. Magnus kommer också spela en viktig roll i att utveckla arbetsplatsmiljöer för företag och organisationer som vill få stöd av sina lokaler i att nå sina mål, säger Linus Kjellberg, affärsutvecklingschef på Atrium Ljungberg.

- Maria Olsson Äärlaht
maria@lokalnytt.se

Relaterade artiklar

Ämnen

Partnertexter

Få koll på energioptimeringen – spara miljoner

Presenteras av H2M Fastighetsteknik, en del av CBRE


Stäng värderingsgapet – en förutsättning för AI

Presenteras av Pattern Geographic

Senast från Fastighetssverige Plus

Jönehalls snabba sorti: "Hade kunnat tänka mig att fortsätta"

Bolag – 2024 har varit ett otroligt utmanande år för oss, sa vd Jonas Jönehall under torsdagens presentation av Wästbyggs bokslutskommuniké. Direkt när kamerorna hade stängts av lämnade han inte bara pressrummet utan även tjänsten som vd med omedelbar verkan. Nu berättar han för Fastighetssverige om vad det var som ledde fram till det snabba avslutet.

Läs mer

Mer om Fastighetssverige Plus


Lokalnytt Lokalnytt.se - Hitta ditt nya drömkontor idag. Tusentals lediga lokaler inom hela Sverige.
Nordic Property News Nordic Property News reports the latest news from the Nordic real estate market with an international newsletter every weekday.

Mer från Fastighetssverige