Ellen Reichard tillträder en tjänst som ”customer success manager”. Hon är fastighetsekonom och har gedigen erfarenhet av fastighetsvärdering, försäljningsarbete och analys. Under de senaste åren har Ellen arbetat som fastighetskonsult, försäljningsansvarig samt projektledare.
Carl Wibeck tillträder en ny roll som sales support. Han kommer närmast från Bisfront.
I förra veckan började Alexandre Grigoletti på produktavdelningen, som quality assurance manager.
Linda Claesson, närmast från Betsson, börjar 1 november ett vikariat som marketing coordinator.
Event Fastighetssverige har hängt på Gotland, i Visby, under fem dagar. Almedalsveckan 2025 är över för den här gången och fastighetsbranschens representanter lämnar ön. Men först lämnar de sina omdömen om årets arrangemang och dess möjliga framtid, samt delar ett och annat spektakulärt minne från evenemangets forna dagar.
Kommentera
När du lämnar en kommentar måste du uppge e-post, den används endast till att informera dig om svar på din kommentar och visas inte för andra besökare.