Om två veckor i dag, torsdag den 23 mars, är det dags för årets upplaga av Fastighetsmarknadsdagen Jönköping på Elite Stora Hotellet. Under dagen möter du Sehlhalls grundare, fastighetsentreprenören och författaren, Dan T Sehlberg i en öppenhjärtig intervju. Säkra din plats i dag!
Tillsammans med den forne finansministern Anders Borg har Dan T. Sehlberg byggt upp samhällsfastighetsbolaget Sehlhall Fastigheter som vid grundandet för tre år sedan skulle bli ”Sveriges nya samhällsutvecklare.” Hur har resan varit? Och, som författare, hur hinner han med båda rollerna? Svaren på frågorna får du på Fastighetsmarknadsdagen Jönköping den 23 mars på Elite Stora Hotellet.
Säkra din plats här. (Anmälan stänger nästa fredag)
(Grupprabatt: Gå tre betala för två – ange koden ”3 för 2” i rutan Kampanjkod vid anmälan)
Som vanligt bjuder Branschens mötesplats i Jönköpingsregionen i övrigt på en fullspäckad dag med analyser, trendspaningar och intervjuer om fastighetsmarknaden och samhällsbyggnadssektorn med fokus på Jönköpingsregionen.
(Efter själva seminariet följer dessutom ett trevligt branschmingel med bubbel och tilltugg)
Se programmet här.
Moderator är kunniga och professionella Kristina Alvendal och hon har expertkommentator Ingemar Rindstig vid sin sida under dagen.
Läs mer om de medverkande talarna här.
På arenan Fastighetsmarknadsdagen Jönköping får du alla förutsättningar att hänga med och ligga steget före samtidigt som du knyter nya värdefulla kontakter.
Fastighetsmarknadsdagen Jönköping arrangeras av Fastighetssverige, lokalnytt.se och Nordic Property News i samarbete med Jönköpings kommun.
Partnerföretag är: Axcell Fastighetspartner och A&P Fastighetstransaktioner – läs mer om dem här.
