”Viktigt att vara på plats när branschen samlas”

”Viktigt att vara på plats när branschen samlas”
Mona Örjansdotter Johansson. Bild: JLL

Lokalmarknadsdagen i Göteborg arrangeras den 10 september i höst.
Och det blir på klassiska Radisson Blu Scandinavia Hotel.

– Vi har stora förväntningar på Lokalmarknadsdagen som en intressant mötesplats för Göteborgs fastighetsbransch och näringsliv. Göteborg och Västsverige är mycket viktiga och dynamiska fastighetsmarknader för våra uppdragsgivare varför det är extra viktigt att vara på plats när branschen samlas, säger Mona Örjansdotter Johansson, Marknadschef på JLL.

Vad är värdet för er att synas i det här sammanhanget?
– Vi har hört mycket gott om Lokalmarknadsdagarna från våra kunder och vi vill helt enkelt vara med och bidra så att deras utbyte av dagen blir så värdefullt som möjligt.

Det kan vara en god idé att boka sin plats tidigt, förra hösten blev det ”lapp på luckan”, alltså helt utsålt – 500 besökare.

Säkra din plats här.

Du kan följa framväxten av årets seminarium på den här sajten – här kommer vi löpande att presentera nya programpunkter och nyheter relaterade till eventet.

Läs också